Alati za pristupačnost

Novosti

Gregurina nakon Varaždina: Svakome je pripalo po poluvrijeme, a mi smo, nažalost, primili dva gola iz dva prekida

gregutina vž

Nema dobrih vijesti za nogometaše i navijače Slaven Belupa iz Varaždina. Upisan je poraz u derbiju sjevera, poraz koji uvijek boli, a zahvaljujući njemu Varaždinci su sada pobjegli Koprivničancima na pet koraka prednosti. Sukladno tome, raspoloženje nakon utakmice nije bilo dobro u svlačionici, ali ni u trenerskom stožeru.

- Čestitke Varaždinu na pobjedi. U globalu, bila je to izjednačena utakmica. Nama je pripalo prvo, Varaždinu drugo poluvrijeme, a mi smo, nažalost, iz dva prekida dobili dva gola. Gotovo identičan jedanaesterac napravili smo prošlo i ovo kolo, vjerojatno smo u takvoj fazi, ali tu smo gdje jesmo, imamo malih problema s ozljedama, ali to je takav period, malo teži za nas. Već sutra okrećemo se utakmici protiv Hajduka - rekao je ukratko trener Mario Gregurina na konferenciji za medije.

Osvrnuo se i na utakmici u Rijeci, odnosno je li ona utjecala na današnju igru njegove momčadi.

- S jedne strane se osjetila ta utakmica, s druge izostanci bitnih igrača. Kad to dvoje spojite, dobijete rezultat na terenu. Čak mislim da smo ušli u period stabilnosti kad smo dobili drugi gol, ali kao što sam rekao, tu smo gdje jesmo, raspolažemo s onim što imamo i idemo dalje - poručio je za kraj.

Već sutra njegova se momčad okreće dvoboju protiv Hajduka, koji se igra u Koprivnici u petak s početkom u 17:45 sati.

SPONZORI

logo glas transparent novi
logo glas transparent novi
Hyundai white300
Hyundai white300

ŽELIŠ POSTATI SPONZOR

Saznajte dodatne mogućnosti koje postoje za sponzorstvo.

Saznajte više

 

NK SLAVEN BELUPO